Dažniausiai užduodami klausimai

Kuo išskirtinė "Inno camp" stovykla?

„Ateities profesijų stovyklos” kūrimą įkvepia aistra naujovėms ir noras įkvėpti jaunimą, todėl visus metus mūsų specialistų komanda nuoširdžiai dirba prie 5 dienų programos. 

Supratę, kad geriausi rezultatai pasiekiami laikantis tam tikrų principų, mes pasirinkome:

  • Fokusuotis į mažesnę grupę, kad galėtume užtikrinti individualų dėmesį;
  • Siūlyti tiksliai apibrėžtas veiklas, skatinančias aiškius lūkesčius ir teikiančias ilgalaikę naudą;

„Ateities profesijų stovykla” – tai vieta, kur susipina pažangiausios technologijos ir asmeninis augimas. Mes suprantame, kad šiandieniniame pasaulyje neįmanoma ignoruoti nuolat besiplečiančių dirbtinio intelekto galimybių ir kitų inovatyvių įrankių. Vis dėlto, technologijų įtaka mūsų savijautai reikalauja subalansuoto požiūrio. Todėl kartu su pažangiausių technologijų tyrinėjimu, stovyklautojus kviečiame ir į asmeninio tobulėjimo kelionę – per dailės terapiją, gamtos pažinimą ir bendravimo meną, siekiame, kad kiekvienas jaunuolis išmoktų susidraugauti ne tik su aplinkui besikeičiančiomis technologijomis, bet ir su pačiu savimi.

Kokioms amžiaus grupėms skirta stovykla ?

Stovykla skirta 12-16 amžiaus jaunuoliams.

Kur stovyklos dalyviai prausis?

Stovykloje yra įrengtos atskiros patalpos ir berniukams, ir mergaitėms su tualetais ir dušais.

Kur apsistos ir nakvos stovyklos dalyviai?

Stovykla „Inno camp” vyks „Oakland” poilsio ir pramogų erdvėje, kurioje yra 16 dviviečių patalpų moduliniuose nameliuose gyvenimui po 2 ir 3 kupolai (po 37 kv.m) gyvenimui po 4. Pasirinkome mažesnį stovyklos tipą, kad stovyklos dalyviai turėtų daugiau erdvės tik sau.

Ar reikia turėti žinių dalyvauti stovyklos dirbtinio intelekto, startuolių kūrimo dirbtuvėse?

Tikrai nereikia išankstinio ruošimosi. Šios dirbtuvės pagal amžiaus grupes bus skirtingo sudėtingumo lygio ir reikalaus daugiau kūrybinio įsitraukimo nei techninio žinojimo. Visomis reikiamomis dirbtinio intelekto programų paskyromis pasirūpins stovyklos organizatoriai.

Ką valgys stovyklos dalyviai?

Stovyklos dalyviams maitinimas bus organizuojamas nerečiau nei 4 kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė)

Ar reikia pasirūpinti vaiko draudimu?

Nereikia, visi stovyklos dalyviai bus apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų.

Ar reikia pasiimti žvejybos reikmenis?

Pasiimti nereikia, bus galima naudotis stovyklos žvejybos įranga ir reikmenimis. Tačiau savo atsivežti taip pat galima.

Ar reikalinga vaiko sveikatos pažyma?

Sveikatos pažyma neprivaloma, išskyrus tuos atvejus, kai vaikas turi sveikatos sutrikimų, apie kuriuos mes privalome žinoti.