Apie stovyklą

Stovyklos idėja

„Inno Camp” yra aukštos kokybės vasaros atostogų stovykla, skirta kūrybingumui ir inovacijoms. Stovykloje ypatingas dėmesys skiriamas kiekvienam stovyklautojui. Mes kuriame unikalią aplinką, kur jauni žmonės gali atrasti ir plėtoti savo gebėjimus, susipažinti su įvairiomis profesijomis, dirbtinio intelekto programomis, startuolių kūrimo ypatybėmis. Be to, stovykla siūlo platų įvairių veiklų spektrą: nuo stalo futbolo turnyro iki žygių gamtoje, žvejybos ir net dailės terapijos užsiėmimų.

Ateities profesijų stovyklos misija – suteikti jaunimui įkvėpimą ir įgūdžius, reikalingus inovatyviam mąstymui ir kūrybiškumui, kurie padėtų jiems išsiskirti rytojaus darbo rinkoje. Organizuojant susitikimus su įvairių sričių profesionalais, dalyviai turės unikalią galimybę gilinti žinias apie skirtingas karjeros galimybes ir išmokti, kaip savo svajones paversti realybe.

Norėdami užtikrinti asmenišką dėmesį ir kokybišką mokymosi patirtį, stovykla riboja dalyvių skaičių. Tai leidžia organizatoriams ir lektoriams sukurti glaudžią bendruomenę, kurioje kiekvienas jaunuolis gali jaustis išgirstas ir įvertintas.

„Ateities profesijų stovykla“ – tai saugi erdvė asmeniniam augimui ir saviraiškai, kur jaunimas gali ne tik atrasti naujas žinias ir įgūdžius, bet ir išmokti vertinti prasmingą turinį bei rasti savo vietą nuolat kintančiame ir iššūkių pilname pasaulyje.

Stovyklos vadovai ir mentoriai

Stovyklos vadovai ir mentoriai- tai psichologai, ilgus metus dirbantys neformalioje jaunimo veikloje specialistai ar verslininkai, kuriantys nuolatinio kūrybiškumo reikalaujančius verslus. Taip pat tai ir tėvai, kurie augina 6 nuo 1 iki 13 metų vaikus. Todėl puikiai suprantame, ką reiškia kurį laiką savo vaiką palikti „kažkam” ir tuo pačiu kaip kartais reikia visiems šeimos nariams turėti laiko tik sau.

 

Veiklų ir apgyvendinimo erdvės

Stovykla „Inno camp 2024” vyks naujai įrengtoje „Oakland” poilsio ir pramogų erdvėje, kurioje yra 1 didelis kupolas (150 kv.m). Šiame kupole vyks bendri stovyklos susibūrimai, valgio pertraukėlės, įvairios veiklos esant blogam orui. Kupolas ne tik nestandartinė erdvė, tačiau ir turi kondicionavimo įrangą, kuri neretai labai karštomis vasaros dienomis leis dalyviams komfortiškai jaustis. 

 „Oakland” taip pat yra 16 vardinių dviviečių miego ir poilsio erdvių, 4 maži kupolai, kuriuose vaikai ir jaunuoliai galės kokybiškai pailsėti. Daugiau nei 1 ha stovyklos erdvėje taip pat yra tvenkinukas, pležas, didelė terasa, „relax erdvė” su sėdmaišiais, aikštė įvairiems užsiėmimas. Stovyklavietė įsikūrusi 28 km nuo Kauno, šalia gražaus Lekėčių miestelio prie miško. 

Floating Item
Floating Item
Floating Item
Floating Item
Floating Item

Stovyklos vadovai

Judita

Giedrė

Martinas

Andrius

Inno Camp